4 disqe MAMO Megjith Goma TOYO 195/50R15 82V

Shitet nga: Shiten 20 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne gjendje te mir. cmimi i diskutushem.
(Ndodhen ne FIER )
Ose nderrohen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim