Kaske nolan

Shitet nga: Artenis 16 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes kaske Nolan jo shum e perdorur e ardhur nga italia..kaska esht ngjyre e zeze mat nga fabrika.ka ajrosje lart ne koke dhe para te goja.ka xham te bardh dhe po ashtu syze te zeza poshte xhamit..kaska ka dhe bokse dhe mikrofon qe gjate udhetimit mund te lidhet me telefonin.shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim