DISQE 16 MERCEDES

Shitet nga: Ervin 11 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
DISQE 16 MERCEDES BENZ ORIGJINAL.
ME GJITHE GOMA . bejne per E clas edhe C clas ose SLK per modele prej vitit 2001 deri ne 2008
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim