Aprilia pegaso 650cc -97

Shitet nga: arjon 19 Gsh 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Fier
Motoçikleta : Të tjera
aprilia pegaso 650cc viti prodhimit 1997 ....shitet 500 mij lek (te vjetra) i padiskutueshem .....motorri ka demtuar kambion . motorri esht bler 1500 euro dhe para se te demtonte kambjon shitej 1400 euro . tani qe e ka kete problem esht len per vetem 500 mij lek te vjetra i pa diskutueshem . motorri esht pa letra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim