2 Motorre -00

Shitet nga: taku 26 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Motoçikleta : Të tjera
shes 2 motorre njeri 400 kubik Honda sted dhe tjetri yamaha XT 600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim