HONDA 125cc -13

Shitet nga: emiljano 24 Gsh 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fier
Motoçikleta : Sportiv
SHITET MOTORRI HONDA 125 VITI 2003 PA DOKUMENTA MOTRRI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ?? E KAM PUBLIKUAR DHE ME PAR PO KAM BER NJE GABIM te CMIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim