Piaggio ZIP 100cc 4T -07

Shitet nga: Genci 14 Mar 04:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Viti: 2007
Komuna: Fier
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: X7
Shitet scooter Piaggio ZIP 100cc me motor 4T dhe me bagazhieren e vet origjinale me dokumenta te prera deri ne Shtator te 2017 ne gjendje optimale .Asnje dite
i perdorur ne Shqiperi .Ne gjendje te shkelqyer,me bateri te re YUASA Japoneze. I perdorur nga femer moshatare ne Greqi. Harxhon vetem 2.5 litra ne qytet shume ekonomik. Shitet per arsye mosperdorimi. Rruhet ne garazh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim