OKAZION !!!!!!! GILERA RUNNER ST 200cc -09

Shitet nga: Genci 07 Jan 03:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   2 100 EUR

Komuna: Fier
Motoçikleta : Skuter
Shitet motor Gilera Runner ST 200 4T special edition me 4 Valvola ne cilinder prodhim 10/2008 sportiv me 21 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik me bateri te re YUASA japoneze dhe ferrota te reja GILERA, drita Bi-Xenon. Dokumenta te prera deri ne Dhjetor te 2017 . Gjendje te shkelqyer .
Shume pak i perdorur ne Shqiperi .Shitet per arsye mosperdorimi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim