SCOOTER 49CC ME LETRA

Shitet nga: Gerald 13 Qer 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet scooter piagio i 98s 49cc kubik me letra te rregullta nuk ka nevoj per patend eshte ne gjendje super perfekte i sapolyer i bukur dhe i volitshem per cdo lloj pune. Cemimi eshte 500 euro per arsye emigrimi.Motorri ne total me ka kushtuar 800 euro total.Ju lutem vetem bleres serioz faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim