u shit flm okazion Mercedes Benz S320 CDI -02

Shitet nga: Dorian F 06 Tet 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mercedes Benz S320 Cdi Model 2002 Full,
masazh,memorie ,
Kambio Automat Tip-tronic
Full Option
Tv DvD Navi
Abs srs esp
14 airbag
4 xham 2 pasqyra elektriike
Telefon,
cd Player Bagazhier 6 cd
Timon Druri
Sallon Bezhe shum i paster
Sedilje Me Masazh Pulse
Perde origjinale komplet mbrapa
Klima Automat Me Dy Zona
Pasqyra me vet palosie
Sensor Parkimi Para Dhe Mbrapa Sensor Dritash Sensor Shiu
fener Xeno Me Veterrotullim Nga Kthen Timonin Neper Kthesa
Memorie Sedilesh Dhe Timon Me Memorie
disqe alumini 16 goma 75%
komanda ne timon, tel sediljet elektrike klima tronik me 4 zona kamio automatik-tiptronik hpaje mbyllje elektronike pilot automatik .. Makines i jan bere te gjitha sherbImet dhe eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi .dogane e paguar dhe documenta te paguar . eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim