u shit flm merrep..VW Passat diesel -04

Shitet nga: leli 25 Nën 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
super okasion pasat viti 2004 ...ne gjendje super dhe me te gjitha letra te prera der ne tetor 2015.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim