u shit flm Okazion Nissan X-trail 2.2 dci -03

Shitet nga: Dorian F 14 Shk 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Nissan X-trail 2.2 dci Nafte 4x4 Viti 2003
Xhama elektrik
Timon lekure me cruise control
Esp, asr, traction control, 4x4
4 bokse origjinal shum te fuqishem + radio origjinale nissan
Goma te reja 80%
Gom rezerv e paperdorur
Sallon Bezhe
Disqe alumin 17
Klimatronic automatike
Fener mjegull para mbrapa
Kamjo manuale 6 marsha
Pasqyra elektrike
Ndenjese krahu
sensor teperature mjedisi
Ne gjendje perfekte
Airbag shofer pasagjeri dhe anesor
Timon hidraulik shum i lehte
Me dogan te paguar me gjendje Shum te mire Shum e paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim