u shit flm Okazion! Mercedes A170 cdi AUTOMATIKE..

Shitet nga: Dorian F 25 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mercedes A170 CDI 2004,
kamjo automatike ,
Klimatronic ,
cd radio mp3 ,
Pasqyrat Elektrike me sinjale
4 xhama elektrik ,
sallon stof ,sendilje elektrike ,
limitator shpejtesie,
sensor dritash ,
sensor Shiu ,
8 airbag ,
srs esp ,
disqe 16,
goma 90 % , full.me dogane te paguar dhe shume opsione te tjere te
cilat per me shume informacion kontaktoni ne cel makina eshte ne
gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dhe estetike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim