u shit flm Okazion ! Ford focus 1.8 TDCI -02

Shitet nga: Dorian F 05 Dhj 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Ford focus 1.8 TDCI Ghia viti 2002 ,
full
kambio manuale ,
5 marsha
klimatronic dual ,
ABS ,
6 airbag ,
ESP ,
cd original ,
pasqyra Elektrike ,
4 xhama elektrik ,
comanda ne timon ,
dogane e paguar
dhe l'etra te paguara per 1 vit
Cels me pult
Goma 90% te reja
Disqe shum te paster
Makina esht ne gjendje te shkelqyer nga ana estetetike shum e bukur dhe sallon shum i paster si dhe mekanike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim