u shit flm O K A Z I O N !!!!!! VOLKSWAGEN POLO..

Shitet nga: Dorian F 30 Pri 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Fier
Volkswagen POLO 1.2 2006 benzine
kamio manuale
klima , abs ASR 8 airbag ,
radio cd original
Goma 90% te reja
ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike
me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim