u shit !!! MERCEDES BENZ ML 350 CDI GRAND EDITIO..

Shitet nga: AUTO KANANI 19 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
PER TE SHITUR MERCEDES BENZ ML 350 CDI 4MATIC GRAND EDITION -DHJETOR/2010-

VITI : 12/2010

MOTORRI : 350 CDI 231 KUAJ FUQI

FTOHJA : KLIMA

OPSIONE : NGROGHJE SEDILJESH , JASTEK AJRI , NAVIGATOR , BLUETOOTH , KART MEMORJE , XHAMA TE ERRET ORIGJINAL , MARSHA NE TIMON . PASQYRA ELETRIKE , SENSOR PARKIMI , DRITE / SHIU , FENERE KSENO , PASQYRAT E REJA , BAGAZHI MBYLLJE ME PULT , TIMON KATROR , SALLON LEKURE SHUME I VECANT . AIRBAG 14 , GOMA 4 CONTINENTAL TE REJA .

HARXHIMI : 7 LITRA NE AUTOSRTRADE - 9 LITRA KOMBINUAR - 11 LITRA NE QYTET .

GJENDJA : SIKUR KA DALE SOT NGA FABRIKA .

TE DHENA : ARDHUR NGA GJERMANIA . TARGUAR PER HERE TE PARE NE SHTATOR TE 2014 , SIGURACION DHE TARGA DERI NE SHTATOR 2015 . CDO GJE MAKINA E KA ORIGJINALE DHE FUNKSIONALE . ASNJE MODIFIKIM .
VAJ FILTRA ORIGJINAL MERCEDES BENZI ME NUMER SHASIE .

CEL : 069 20 61 517 .

PS : E VECANTE NE LLOJIN E SAJ .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim