opel vectra 2.0 DTI 2002 3800 euro

Shitet nga: emanuele halka 21 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 200 LEK

Komuna: Fier
Shitet opel vectra 2.0 naft 2002
I sapoardhur nga italia
Me letra te paguara deri ne shtator 2015
Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike
Motor Ecotec
Konsumi ne linj 6L/100km (me kondicioner)
Konsumi ne trafik 7.5L/100km (me kondicioner)
Makina ka disa gervishtje
Disqe alumini 16
Kambio manuale me 5 marsha
Cmimi 3800 euro i diskutueshem
Mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim