okazion Mercedes C 220 cdi -03

Shitet nga: Dorian F 07 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mercedes Benz C 220 Cdi Avantgarde Model 2003 ,
Kambio Automat Tip-tronic
Full Option
Abs srs esp 4 xham 2 pasqyra elektriike
cd Player
Klima Automat Me Dy Zona
Sensor Dritash Sensor Shiu
baxha
Memorie Sedilesh Dhe Timon Me Memorie
disqe alumini 16
komanda ne timon, tel sediljet elektrike klima tronik me 4 zona kamio automatik-tiptronik hpaje mbyllje elektronike pilot automatik sallon rrobe shume te mbajtur.. Makines i jan bere te gjitha sherbImet dhe eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi .dogane e paguar ,me goma te reja. eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim