Shitet VolvoS40

Shitet nga: Arjan 16 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S40
Shitet per arsye mos perdorimi ,,ka diss gjera te vogla dhe ndrrimin periodik vaj+filtra Cemim I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim