OKAZION GOLF PLUS 2.0 TDI AUTOMAT XHAMA TE ZINJE

Shitet nga: GOLF PLUS HIGHLINE FULL Sot 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus
VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS UNITED 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2005-Seria HIGHLINE- INDIVIDUAL -230mi klm origjinale+TUV -Kambio AUTOMAT-AUTO HOLD -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -NgjyrëE ZEZE PERLE (LIMITED COLOUR DESIGN EDITION 50 ),NAVI TE MADHE ME TAC MP3 -CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) -Tapiceri SPORTLINE UNITED "DESIGNO" 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE -KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA) -SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE -PAKETA CHROME OUTSIDE -PAKETA SPORT -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, -BORD KOMPJUTER -FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA LIGHT INSIDEx Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -SEDILE ME NGROHJE -Timon hidraulik, -Disqe alumini te Markes ` VW GOLF HIGHLINE'|-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsumin sh ekonomike letra te paguara targa AA cmimi 5000euro i diskutushem nr cel0698213200 watsap viber flm///
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim