VW Passat dizel -98

Shitet nga: auto eri 29 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
makina e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar
ka 213000 kilometra
4 xhama elektrik
klima tronik
abs
makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike
e vitit 98
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim