VW Passat diesel -01

Shitet nga: Eriskastrati@yahoo.it 01 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Fier
Shes passat ne gjendje perfekte tera sherbimet e bera vai filtra ferrota letra te sapo paguara per 1 vit e sa po ardhur nuk ka asnje gervishje si nga jasht dhe nga brenda esht sikur te jet me 0 kilometra makina esht pa hile asnjelloj difekti shitet per motive mos perdorimi nr 0698777177 cmimi 3700 euro i duskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim