VW Passat diesel -00

Shitet nga: Lenci 18 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Fier
passat portobagazh 6marsha t (di)e kuqe.te sapo bera:vaj filtra ferrota dhe letrat.gjendje e shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim