VW Golf dizel -05

Shitet nga: rigert 17 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mjeti eshte ne gjendje shume te mir pune,sherbime te kryera,dokumentacion te rregullt dhe letra te paguara deri ne 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim