VW Golf 4dhe golf 5 1.9tdi -01

Shitet nga: amarildo 18 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
Shitet golf 4 dhe golf 5 1.9tdi me shum info tel flm
sqarimm golfi 4 1.9 tdi .... 2800€.... golfi 5 1.9tdi automat.. 5200€ flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim