VW Golf 4 gti -02

Shitet nga: Ardit 24 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Fier
Shes golf 4 viti 2002.makina eshte perfekte ne gjendie shum te mire mekanike dhe xhenerike. E sapo targuar .me impjant gazi te sapo montuar me 1 vit garannci .goma te reja me diaqe 17 original .cmimi 3800-euro I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim