VW Golf 4 1.9 Tdi -99

Shitet nga: Genci 14 Sht 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
Golf 4. 1.9Tdi me i te kuqe.Makina eshte me targa dhe siguracion te paguara per 1vit,cdo sherbim i kryer ne koh,vajra filtra te sapondrruara.Gati per cdo lloj prove nga ana juaj,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim