VW Golf 4 1.6 benzin -01

Shitet nga: Dori 23 Nën 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje te mir benzin 1.6 me gaz ... Impjanti sa eshte hedhur ... Disqe 17 gomat pothuajse te reja ... Me muzik 4 beima 2 amfikator 1 gufer . Eshte shum e shpejt dhe ekonomike ... Me klima drita kseno ... Makina eshte ne gjendje perfekte kontrolloeni ku te doni ... !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim