VW Golf 4 -00

Shitet nga: enea 27 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Fier
Makina ne gjendje shum te mire pune.Full opsion me dritat ksenon motorri 1.9me i tkuqe vec ketyre ka dhe 4 goma me gjithe disqe ekstra cmimi 3200 euro i diskutushem.nr kontakti 0698337135 dhe 0699414824
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim