VW GOLF 4 1.9 DIESEL -01

Shitet nga: Xhevi 03 Krr 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Fier
SHES GOLF 4 . Makina esht e sapo ardhur na italia viti 2000 motorr 1.9 I te kuqe baxha disqe alumini ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Makina eshte mbajtur paster dhe esht n dgjendje perfekte esht gati per cdo prov nga ana juaj . cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim