U shit flm merjep,Okazion,Toyota Yaris -01

Shitet nga: Genci 10 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Fier
Toyota Yaris.Makina eshte e porsaardhur nga Italia dhe eshte me dogan te paguar,ka;kondicioner,timon hidraulik,abs,airbag,mbyllje qendrore,baxha xhami,,,ne gjendje shum te mire dhe eshte shum ekonomike,,gati per cdo lloj prove nga ana juaj,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim