U shit flm merjep,Okazion,Opel Agila 1.0 benzin ..

Shitet nga: Genci 21 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Fier
Opel Agila 1.0 viti 2002,makina eshte shume shume e paster si nga brenda dhe nga jashte,shum ekonomike,eshte e paisur me;kondicioner,airbag,abs,timon hidraulik,goma te reja.Makine e pershtatshme per nje familje,gati per cdo lloj prove nga ana juaj,,,ka 15900 km originale mund ta kontrolloni ku te deshironi,eshte pothuajse e re
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim