U shit flm merjep.Okazion 3 dit,Bmw X5 3.0D -02

Shitet nga: Genci 05 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fier
X5 Viti 2002 targa AA,klima airbag abs navigator televizor per mbrapa,xhama te zinj origjinal te shkuajtur dhe me letra,kamio automatike sensor para e mbrapa,marmit sport me 4 dalje,por ka dhe marmiten origjinale,disqe alumini 20" te blere 1500euro,Makine e perdorur shum pak me shqipri,vajra filtra motori dhe vajra filtra kamio te ndruar te servisi i BMW Fier,makina eshte e gatshme per cdo lloj prove,ka 210000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni,shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim