U shit flm merjep,Okazion, Opel Corsa Sport

Shitet nga: Genci 17 Dhj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Fier
Opel Corsa 1.7DTi,viti 2003,Makina eshte e porsaardhur nga Italia dhe eshte me dogane te paguar,ka;klima dixhitale,kasetofon cd origjinal,airbag,ABS,disqe alumini,goma 80 perqind,eshte shum ne gjendje te mire dhe shum ekonomike,versioni sport,,,bejm dhe ndrrim,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim