U shit flm merjep.Mercedes C 220CDi -01

Shitet nga: Genci 03 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Fier
Mercedes C 220 cdi avangarde,viti 2001,makina eshte targuar ne gusht 2014 dhe ka ardhur nga veriu i Italise,vaj filtra ferrota i jane ndrruar para disa ditesh,shitet per arsye mosperdorimi ose ndrrohet me makine me te vogel,makina ka:klima digitale,sedilie elektrike dhe me ngrohje,pilot automatik,disqe 16" , goma te mira,makina nuk paraqet asnje gervishje dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim,gati per cdo lloj prove,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim