U shit flm merjep,Mercedes C 220 CDI -00

Shitet nga: Genci 03 Dhj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
Mercedes C 220 cdi viti 2000, kamio automatike,me letra te paguara,siguracioni i porsaprere,kondicioner,disqe alumini 15",ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike,gati per cdo lloj prove nga ana juaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim