U shit flm merjep.Ford Focus sw -01

Shitet nga: Genci 24 Nën 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Fier
Ford Focus sw 1.8 TDDI,makina eshte e porsaardhur nga Italia dhe eshte me dogan te paguar,ka;kondicioner,ABS,airbag,timon hidraulik,xhama dhe pasqyra elektrike,disqe alumini,ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike,,,gati per cdo lloj prove nga ana juaj,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim