U shit flm merjep. Mercedes Benz C 220 cdi -01

Shitet nga: Genci 09 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Fier
C Class 220cdi dhjetor 2000,Makina nuk eshte makine tregtari,shitet ose ndrrohet me makine te tille me portobagazh,Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,ka kondicioner,abs,airbag,kasetofon origjinal mercedes me komanda te timoni,sensor parkimi,kseno,disqe alumini.Tani i jane vene goma te reja dhe letrat sapo i jane paguar per 1 vit,cdo sherbim i ber ne kohe,vajra filtra sapo i jane ndrruar,makina ka 198000 km origjinale, kte e verteton dhe libri i sherbimeve,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim