U shit flm mer jep.Mercedes E 270 2003 -03

Shitet nga: Genci 05 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Fier
E Clas 270.Viti 2003.makina eshte me targa AA dhe shitet per arsye mosperdorimi,eshte e paisur me;klima automatike bizone,sallon meshine e zeze,navigator,tavan panorame,sensor para e mbrapa,disqe amg,goma. 80 perqind,full opsion,,gati per cdo lloj prove nga ana juaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim