U shit flm Okazion!! VW Golf 4 1.9 TDI -00

Shitet nga: Dorian F 18 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Golf 4 Diesel 1.9 TDI- DI jane te kuqe.
Viti prodhimit 2000
Kamio Manuale
Klima Automatike.
Disqe OZ rreze 16".
Gomat e Michelin te 4 90% te reja.
Xhamat 4 Elektrik .
4 Aierbeg+ Abs+Esp+ Komjuter ne Bord .
Makina eshte ne gjendje shum te mire Motorrike dhe Xhenerike.
Me dogan te paguar dhe me dokumenta te paguara deri ne dat 08-2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim