U shit flm Okazion ! Opel Corsa 1.0 benzin-03

Shitet nga: Dorian F 02 Shk 06:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Opel Corsa 1.0 benzin viti 2003 kamio manuale ABS ,6 airbag
Kondicioner, xhama Elektrik ne gjendje Shum te mir motorike
Estetike dhe xhenerike me dogan te paguar gati per targa ....e Sapo ardhur !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim