U shit flm Mercedes E 220 Cdi -03

Shitet nga: Dorian F 28 Nën 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mercedes Benz E 220 Cdi Model 2003 ,memorie ,
Kambio Manual
Abs srs esp 4 xham 2 pasqyra elektriike
Telefon,
Sedilje Elektrike
Klima Automat Me Dy Zona
Pasqyra me vet palosie
Sensor Dritash Sensor Shiu
Memorie Sedilesh Dhe Timon Me Memorie
disqe alumini 16 me goma te reja
komanda ne timon, tel sediljet elektrike klima tronik me 4 zona
hpaje mbyllje elektronike
Makines i jan bere te gjitha sherbImet
dhe eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike .
Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi .dogane e paguar . eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim