U shit FLM merr jep Mercedes-Benz C220 -03

Shitet nga: Dorian F 18 Qer 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 999 LEK

Komuna: Fier
Mercedes C 220 CDI 2002 ,kamjo automatike+ tronic
Klimatronic , cd radio origjinal , baxha xhami , sensore parkimi parà dhe mbrapa ,xhama elektrik , sallon i bardh stof ,sendilje elektrike ,limitator shpejtesie, sensor dritash ,sensor Shiu , 8 airbag , srs esp ,disqe 17 , goma 70 % , full.makina ka 2 Celsa
me dogane te paguar dhe shume opsione te tjere te cilat per me shume informacion kontaktoni ne cel
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dhe estetike .
.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim