U shit FLM OKAZION Opel Corsa 1.0 benzin -01

Shitet nga: Dorian F 12 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Fier
Opel corsa 1.0 benzine kondicioner air bag mp3 me dogan te paguar dhe l'etra te paguara per 1 vit , e targuar ne 28 gusht 2014 ne gjendje te shkelqyer OKAZION
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim