U SHIT OPEL CORSA AUTOMAT 1400€

Shitet nga: ERALD 26 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 600 EUR

Komuna: Fier
OPEL CORSA AUTOMAT
MOTORR 1.4 BENZINE
VITI PRODHIMIT 1997
152000 KM ORIGJINALE
ME TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA
2 AIRBAG KONDICIONER
BAXHA XHAMI 2 CELSA
ME SHERBIME TE SAPOKRYERA VAJ FILTRA
NE GJENDJE PERFEKTE
CMIMI 1600 € PAK I DISKUTUESHEM
CEL +355693131161
ERALDI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim