U SHIT Ford Focus 1.8 diesel -00 GIA

Shitet nga: erald 16 Nën 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Fier
FORD FOCUS SW GIA
1.8 NAFTE TDDI
VITI PRODHIMIT 2000
KAMBIO MANUALE
ABS AIRBAG MBYLLJE QENDRORE
2 CELSA ANTIFURT
226000 KM ORIGJINALE
DISQE ALUMINI
MELETRA DHE SIGURACION TE PAGUAR
ME SHERBIME TE BERA
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
XHENERIKE E MOTORRIKE
CMIMI 2300€ PAK I DISKUTUESHEM
0695789667 KLAJDI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim