U SHIT-FLM MERRJEP.AL -GOLF 4 -1.9 TDI-Targa AA

Shitet nga: Fier 02 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fier
VW Golf 4 1.9 Diesel
Viti Prodhimit 1999
ABS SRS ESP 2 xhama 2 pasqyra elektrike disqe alumini gomat e reja cd player sallon mershin ngjyre te kuq ne gjendje shume te mire. kondicioner . Letra te gjitha te paguara Targa AA . Te gjitha sherbimet e sapo bera .Sapo i eshte nderruar SETI I freksionit me gjithe VOLANTIN-. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm.
3-celesa origjinal te Volkswagenit
Cmimi - 2100-euro( pak i diskutueshem )
Cel - 0698884004
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim