U SHIT FLM MERR JEP-- Audi A6 2.5dizel -00 Full ..

Shitet nga: Noi 21 Qer 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Fier
Okazion-Shes Audi A6 2.5 2000
- Salloni lekure origjinale (Audi) ngjyre te kuqe
- T.V NAVIGATOR-,DVD-CEL-,USB-Antene Satelitore
- Sedilje me regullim elektrik dhe me ngrohje me fryrje me masazh.
- 6 air bag
-Abs-Srs-Esr-Esp.
- Klima automatic-Tiptronik
- Bagazhier 10cd
- Sistem audio 'BOSE'
- Fener xenon origjinal dhe me larese feneresh
- Disqe alumini origjinal te audit-me goma te sapo vena te reja.
- Sensor parkimi mbrapa
- Pasqyra elektrike me ngrohje dhe mbyllje elektrike.
-4 xhama elektrik
-180400 Km origjinale te makines.
-Ngjyre e zeze.
-Hapje mbyllje me pult.
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike, motorike.
Sherbime te regullta: ( Te sapobera: Vaj - filtra, , gominat,gomat)
Dokumenta te sapo paguara targat e reja.Eshte e gatshme per cdo lloj prove.Cmimi 2300 euro. .
Cel:0694400305
:0697857550-Noi-Kosova
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim