U SHIT FLM MERR JEP----Nissan Micra 1.5 dCI Dies..

Shitet nga: Noi 30 Tet 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Nisan Micra 1.5 dCI Diesel
Viti prodhimit 2004
Makina ka 147000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni
ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike cd player komando ne timon kopjuter bordi klima tronik disqe alumini . Letra te gjitha te paguara Targa AA . Leje qarkullimi dhe siguracion nderkombetar te vlefshme per jashte shtetit . Makina eshte teper ekonomike . 3.5 lt per 100 km ne rruge linje dhe 4.5 lt per 100 km brenda ne qytet .Te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje perfekse si nga ana motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Flm
Cmimi-3000 euro i diskutueshem
Cel-069 44 00 305-Noi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim