U SHIT FLM MERR JEP-----VW Polo 1.6 Benzin Gaz -..

Shitet nga: Polo 05 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fier
VW Polo 1.6 Benzin+Gaz
Viti Prodhimit 1995
kondicjoner ABS SRS ESP 2 xhama 2 pasqyra elektrike cd player . Letra dhe siguracjoni te paguara deri me Qershior 2015 . Makina eshte 4 dyer ngjyre blu..Eshte me impiant gazi . ..eshte super ekonomike ne gaz...Sherbimet i ka te bera . Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove ..Flm
Cmimi-1000 Euro i diskutueshem
Cel-069 44 00 305-Noi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim